Konkurs Plastyczny "Kocham Polskę"

Konkurs Plastyczny p.h.”Kocham Polskę”

W listopadzie 2018 r. z okazji 100 – lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości zorganizowany został w naszej szkole konkurs plastyczny p.h. „Kocham Polskę”. Do Szkolnej Komisji Konkursowej wpłynęło 27 prac, w tym 18 prac plastycznych w grupie młodszej / kl.”0”,I,III / oraz  9 prac w grupie starszej / kl.IV-VIII /. Uczniowie wykonywali prace techniką dowolną – na temat określony w tytule „Kocham Polskę”. Pomysłów na zrealizowanie tematu nie zabrakło, niektóre były bardzo oryginalne. Zaangażowanie uczniów w tym konkursie  było pięknym przejawem patriotyzmu.  Nagrodzono 13 osób, w tym w grupie młodszej – 6 uczniów, a w grupie starszej – 7 uczniów.  Uczestnicy konkursu p.h. „Kocham Polskę” otrzymali pamiątkowe dyplomy okolicznościowe oraz piękne nagrody książkowe.